22070201_1473365672756171_385694366_o

Ми хочемо змінювати світ навколо нас. Свій світ. Ваш світ. Світ наших дітей.

Тому ми створили інноваційний, перший подібний проект у місті Черкаси –  клуб науки «QUARK». Для дорослих. Для підлітків. Для найменших.

Але «КВАРК» не тільки про науку…

СЕРЕД НАШИХ КУРСІВ:

НАУКА
Досліджувати. Грати. Думати. Виявляється, все це можна робити одночасно і до того ж цікаво! Курс науково-дослідницький. Тут дитина граючи вивчає різні матеріали, процеси, явища, стає учасником захоплюючих експериментів і навіть проводить їх самостійно! Тут тільки практика! Ніяких нудних лекцій!

Підходить для дітей. Групи: 4-6 років, 7-10 років, 11-14 років.

НАУКА
Майстерня

МАЙСТЕРНЯ
Гуляєте в центрі? Проходите повз? Загляньте в майстерню! І неважливо, скільки вам років. Тут ви працюєте головою і руками. Тут можна винайти власний літак і навіть велосипед! Дітки тут знайомляться і працюють з різними матеріалами та інструментами. Майстерня розвиває творче, абстрактне і просторове мислення.

Майстерня працює завжди і для всіх!

КОПІРАЙТИНГ
Писати. Писати красиво і смачно. Це мистецтво копірайтингу.
Писати для соцмереж, блогу, сайту або власної книги. Писати інформативні, розважальні або рекламні тексти, слогани, сценарії або статті.

Підходить для дорослих і дітей. Групи: 7-10 років, 11-14 років, дорослі.

КОПІРАЙТИНГ
ПСИХОЛОГІЯ

ПСИХОЛОГІЯ
Виховати психологічне мислення. Таке завдання ми ставимо собі тут. У дитині виростити маленького психолога, який розуміє себе та інших. Для дорослого бути більш лабільним і гнучким, по-новому сприймати світ і себе.

Підходить для дорослих і дітей. Групи: 4-6 років, 7-10 років, 11-14 років, дорослі.

МНЕМОТЕХНІКА
Мнемотехніка –  наука запам’ятовувати. Як запам’ятати величезний абзац, всього лише поглянувши на картинку, і вміти потім про це ще й розповісти. Розвиває пам’ять, образне мислення.

Підходить для дітей. Групи: 4-6 років, 7-10 років.

МНЕМОТЕХНІКА

А ще серед твоїх можливостей в QUARK:

освітні курси, майстер-класи та захоплюючі експерименти, відкрита майстерня, настільні ігри, інтерактивні програми, наукові тімбілдинги та дні народження.

І все це в одному місці!
Ми доводимо, що наука – це цікаво!