В основі ідеї агенції – психологія двох людей, їхніх стосунків. На першому місці – не бюджет, не модні тренди, не поради експертів. Головні – двоє і їхня історія.

Не існує жодних шаблонів. Жодних обов’язкових атрибутів. One love – це сотні весіль, особливих за стилем, емоцією, запахом. Щоразу це нова повість, новий дизайн, аромат, музика… Ми даруємо молодятам день, в якому все про них – від формату події до крему в торті.

ФАКТИ ПРО ONE LOVE:

1. Засновники агенції – дві подруги – Ольга Касьянова і Олена Соколовська. За плечима досвід в організації понад 3500 весіль на двох.

2. Ми працюємо з різними бюджетами. Ми робимо розкішні весілля з грандіозними рейдерами. І так само знаємо секрети, за рахунок чого можна скоротити бюджет.

3. Для нас немає кордонів. Часто ми організовуємо інтернаціональні весілля. На одному з таких свят були представники 23 країн світу.

4. Ми вміємо дружити. Більшість наших наречених залишаються в наших телефонних книгах на довгі роки.

НАШІ СИЛЬНІ СТОРОНИ:

Досвід, інтелект, надійні партнери і бажання створювати неймовірне.

Ми використовуємо сучасні форми роботи, знаємо майданчики, розуміємося на технічних тонкощах, співпрацюємо з провідними українськими артистами, любимо концептуальний підхід до подій, трепетно ставимося до питання репутації. Чесні. Любимо свою справу. Відчуваємо людей. Працюємо по всій Україні і за кордоном.

Сказали: «Так»? Телефонуйте нам прямо зараз!

+38 (097) 297-70-64

Facebook

Instagram