22070201_1473365672756171_385694366_o

Ми хочемо змінювати світ навколо нас. Свій світ. Ваш світ. Світ наших дітей.

Тому ми створили інноваційний, перший подібний проект у місті Черкаси –  клуб науки «QUARK». Для дорослих. Для підлітків. Для найменших.

Але «КВАРК» не тільки про науку…

СЕРЕД НАШИХ КУРСІВ:

НАУКА
Досліджувати. Грати. Думати. Виявляється, все це можна робити одночасно і до того ж цікаво! Курс науково-дослідницький. Тут дитина граючи вивчає різні матеріали, процеси, явища, стає учасником захоплюючих експериментів і навіть проводить їх самостійно! Тут тільки практика! Ніяких нудних лекцій!

Підходить для дітей. Групи: 4-6 років, 7-10 років, 11-14 років.

НАУКА
Майстерня

МАЙСТЕРНЯ
Гуляєте в центрі? Проходите повз? Загляньте в майстерню! І неважливо, скільки вам років. Тут ви працюєте головою і руками. Тут можна винайти власний літак і навіть велосипед! Дітки тут знайомляться і працюють з різними матеріалами та інструментами. Майстерня розвиває творче, абстрактне і просторове мислення.

Майстерня працює завжди і для всіх!

КОПІРАЙТИНГ
Писати. Писати красиво і смачно. Це мистецтво копірайтингу.
Писати для соцмереж, блогу, сайту або власної книги. Писати інформативні, розважальні або рекламні тексти, слогани, сценарії або статті.

Підходить для дорослих і дітей. Групи: 7-10 років, 11-14 років, дорослі.

КОПІРАЙТИНГ
ПСИХОЛОГІЯ

ПСИХОЛОГІЯ
Виховати психологічне мислення. Таке завдання ми ставимо собі тут. У дитині виростити маленького психолога, який розуміє себе та інших. Для дорослого бути більш лабільним і гнучким, по-новому сприймати світ і себе.

Підходить для дорослих і дітей. Групи: 4-6 років, 7-10 років, 11-14 років, дорослі.

МНЕМОТЕХНІКА
Мнемотехніка –  наука запам’ятовувати. Як запам’ятати величезний абзац, всього лише поглянувши на картинку, і вміти потім про це ще й розповісти. Розвиває пам’ять, образне мислення.

Підходить для дітей. Групи: 4-6 років, 7-10 років.

МНЕМОТЕХНІКА
3D МОДЕЛЮВАННЯ

3D МОДЕЛЮВАННЯ
Всі діти закохані в 3D-моделювання. У нас є 3D-ручки. У нас є 3D-принтер. Заходь створити власну 3D реальність!

Підходить для дітей. Групи: 7-10 років, 11-14 років.

ІСТОРІЯ В ІСТОРІЯХ
Курс для найменших. Ми ще не бачили, щоб хтось робив щось подібне в Україні. Тут ніхто не буде розповідати вашим дітям довгі нудні розповіді з безліччю дат. Тут діти пропускають історію через себе. Проживають її через ролі. Через образи. Вони стають персонажами різних епох. Це театр, де вони – головні герої.

Підходить для дітей. Групи: 4-6 років.

ІСТОРІЯ В ІСТОРІЯХ
ДИЗАЙН ТА АРХІТЕКТУРА

ДИЗАЙН ТА АРХІТЕКТУРА
Кольори. Колористика. Кольоротерапія. Ліплення. Малювання пальцями. Форми. Структура. Моделювання. Інсталяції. Різні матеріали. Їх властивості. Все це на курсі «ДИЗАЙН ТА АРХІТЕКТУРА».

Підходить для дітей. Групи: 4-6 років, 7-10 років, 11-14 років.

LEGO
Тут діти об’єднуються з іншими, спілкуються, розвивають логічне мислення. У кожної дитини в якості інструменту всього 6 кубиків «LEGO». Використовуючи цей обмежений ресурс, вони, об’єднуючись з іншими, вирішують завдання, вивчають форми, колір об’єктів, вчаться працювати в команді, розвивають дрібну моторику.

Підходить для дітей. Групи: 4-6 років.

LEGO
Я - ЖУРНАЛІСТ

Я – ЖУРНАЛІСТ
Перші кроки в журналістику. Адже зараз все МЕДІА. Тут дитина навчиться збирати, обробляти і поширювати інформацію, розміщувати її на різних інтернет-платформах; освоїть основи інтерв’ю, репортажу, навчиться працювати в кадрі, знімати когось і себе.

Підходить для дітей. Групи: 7-14 років.

Я – АКТОР
Сценічна мова, сценічна пластика, імпровізація. Коли діти засвоюють вправи, вони відчувають себе більш вільними, розкутими. Завдяки заняттям діти вдосконалюють уміння спілкуватися, розвивають здатність до творчої ініціативи, вміння вільно виявляти і відчувати емоції. А ці вміння важливі і для дорослих!

Заняття проводиться досвідченим актором театру з використанням вправ К.С.Станіславського, М.О Чехова, Б.Е.Захави.

Підходить для дорослих і дітей.

Я - АКТОР
Я - БЛОГЕР

Я – БЛОГЕР
Блогінг з нуля і до професійного рівня. Як вибрати тему, задати структуру і запустити власний канал? Як написати крутий сценарій? Як зняти відео і змонтувати його? Відповімо на заняттях!

Підходить для дітей і дорослих. Групи: 11-14 років, дорослі.

Я –  ОРАТОР
Говорити впевнено і красиво. Іноді лаконічно або розгорнуто, коли необхідно. Вміти аргументувати і шукати аргументи. Висловлювати свою думку і тримати увагу аудиторії. Про все це на курсі «Я – ОРАТОР».

Підходить для дітей. Групи: 7-10 років, 11-14 років.

Я - ОРАТОР
БІЗНЕС (ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ)

БІЗНЕС
Фінансова абетка для дітей. Як вести себе з грошима? Як розпоряджатися ними? Куди правильно інвестувати? Цього не розкажуть дітям у школі. А ми – розповімо! Основи того, як БУТИ з грошима потрібно закладати з дитинства.

Підходить для дітей. Групи: 7-10 років, 11-14 років.

ФОТОСПРАВА
Курс мобільної фотографії. Всі ми з мобільними телефонами. І вже на «ти». Мобільну фотографію вже продають і купують. Постановка кадру і світла, flat lay-зйомка, портретна зйомка. Научимо всьому!

Підходить для дітей та дорослих.

ФОТОМИСТЕЦТВО
QUARK Speaking Club

Quark Speaking Club
Щоб дитина швидко і якісно навчився говорити англійською, вона має потрапити в органічне для цього середовище. Ніякого зазубрювання. Тільки SPEAK!

Підходить для дітей. Групи: 4-6 років, 7-10 років, 11-14 років.

IT

А ще серед твоїх можливостей в QUARK:

освітні курси, майстер-класи та захоплюючі експерименти, відкрита майстерня, настільні ігри, інтерактивні програми, наукові тімбілдинги та дні народження.

І все це в одному місці!
Ми доводимо, що наука – це цікаво!

IT